З метою подальшого розвитку та популяризації легкої атлетики в районі, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виявлення та відбір кращих спортсменів 29 березня 2016 року в міському парку відпочинку проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу.

  Спортивні змагання розпочалися з урочистого шикування. В змаганнях прийняли участь 120 спортсменів. Загальне керівництво та контроль за підготовкою та проведенням змагань здійснювалися сектором з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос». Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену в складі: Грицинюка М.П., Короля В.О, Прокопенка В.Ф.

   Переможцями в особистому заліку стали:

  Серед підлітків 2003 р.н. і молодші на дистанції 500 м.
І місце – Любченко Галина, учениця Погребищенської ЗОШ № 2;
І місце – Барінов Ярослав, учень Погребищенської ЗОШ №2 ;
ІІ місце – Самойленко Дарина, учениця Погребищенської ЗОШ №2;
ІІ місце – Сав’юк Вадим, учень Погребищенської ЗОШ №2;
ІІІ місце – Погоріла Каріна, учениця Погребищенської ЗОШ №2;
ІІІ місце – Бенеда Олександр, спортсмен Погребищенської ДЮСШ.
Серед дівчат та юнаків 2001-2002 р.н. – 1000 м.
І місце – Смашнюк Анна, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
І місце – Гоцацюк Денис, учень Погребищенської ЗОШ №1;
ІІ місце – Репей Яна, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
ІІ місце – Римарчук Костянтин, учень Погребищенської ЗОШ №1;
ІІІ місце – Бондарець Анастасія, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
ІІІ місце – Журавель Дмитро, учень Погребищенської ЗОШ №1.
Серед дівчат та юнаків 1999-2000 р.н. 2000- 3000 м.
І місце – Саламаха Тетяна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Циган Олексій, учень Погребищенського ВПУ - 42;
ІІ місце – Білоконь Катерина, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Рибачук Максим, учень Погребищенського ВПУ – 42;
ІІІ місце – Байленко Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу
ІІІ місце – Олійник Іван, учень Погребищенської ЗОШ №2.
Серед юніорів та юніорок 1997-1998 р. 3000- 4000 м.
І місце – Ковальчук Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Буткевич Богдан, спортсмен Погребищенської ДЮСШ;
ІІ місце – Берещук Катерина, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Камінський Юрій, учень Погребищенського ВПУ – 42 ;
ІІІ місце–Загоруйко Вікторія, студентка Погребищенського медичного коледжу ;
ІІІ місце – Чернявський Юрій, учень Погребищенського ВПУ – 42.
Серед молоді 20-22 роки 3000- 4000 м.
І місце – Васюра Марина, учениця Погребищенського ВПУ – 42;
І місце- Стадник Євген, Погребищенська ДЮСШ;
ІІ місце – Стратійчук Максим, Погребищенського ВПУ – 42;
ІІІ місце – Кравчук Олексій, спортсмен Погребищенської ДЮСШ.

  Переможці нагороджені медалями та грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та ФСТ «Колос».

  Завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І. МАХНАЧОВА