Чемпіонат району з легкої атлетики В рамках районного етапу Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та з метою подальшого розвитку, популяризації легкої атлетики в районі, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виявлення та відбір кращих спортсменів 14 квітня 2016 року на міському стадіоні «Колос» відбувся чемпіонат району з легкої атлетики.

  Спортивні змагання розпочалися з урочистого шикування. В змаганнях прийняли участь 207 спортсменів з 13 навчальних закладів району (ВПУ- 42, Погребищенський медичний коледж, Погребищенська ЗОШ №1 І-ІІІ ст., Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Адамівська ЗОШ І-ІІ ст., Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст., Саражинецька ЗОШ І-ІІ ст., Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст., Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ст., Ширмівська ЗОШ І-ІІІ ст., Дзюньківська ЗОШ І-ІІІ ст., Булаївська ЗОШ І-ІІІ ст., Сніжнянська ЗОШ І-ІІ ст.). Загальне керівництво та контроль за підготовкою та проведенням змагань здійснювалися сектором з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Погребищенською дитячо – юнацькою спортивною школою. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію затверджену в складі: Грицинюка М.П., Короля В.О, Прокопенка В.Ф.

  Переможцями в особистому заліку стали:

  Серед юнаків та дівчат на дистанції 100 м.
І місце – Мацігура Вікторія, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Олійник Іван, учень Погребищенської ЗОШ №2;
ІІ місце – Ратушна Світлана, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Войт Андрій, студент Погребищенського медичного коледжу;
ІІІ місце – Огірчук Тетяна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІІ місце – Дзигар Вадим, учень ВПУ-42.

  Серед юнаків та дівчат на дистанції 200 м.
І місце – Павліченко Вікторія, учениця Погребищенської ЗОШ №1;
І місце – Дзигар Вадим, учень ВПУ-42;
ІІ місце – Мельничук Леся, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Скарбовійчук Андрій,учень Погребищенської ЗОШ №1;
ІІІ місце – Корнієнко Богдана, учениця Дзюньківської ЗОШ;
ІІІ місце – Польовий Костянтин, учень ВПУ-42.

  Серед юнаків та дівчат на дистанції 400м
І місце – Берещук Катерина, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Польовий Костянтин, учень Погребищенського ВПУ - 42;
ІІ місце – Загоруйко Вікторія, Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Савін Вадим, учень Погребищенського ВПУ – 42;
ІІІ місце – Смашнюк Анна, учениця Погребищенської ЗОШ №1
ІІІ місце – Гоцацюк Денис, учень Погребищенської ЗОШ №2;

  Серед юнаків та дівчат на дистанції 800 м.
І місце – Байлема Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Рибачук Максим, учень ВПУ-42;
ІІ місце – Білоконь Катерина,студентка Погребищенського медичного коледжу ;
ІІ місце – Ладнюк Віталій, учень Погребищенського ВПУ – 42 ;
ІІІ місце – Корнієнко Богдана,учениця Дзюньківської ЗОШ;
ІІІ місце – Пікула Богдан, учень Погребищенської ЗОШ №2;

  Серед юнаків та дівчат на дистанції 1500 м.
І місце – Ковальчук Аліна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
І місце- Джура Денис, учень Ширмівської ЗОШ;
ІІ місце – Саламаха Тетяна, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Олійник Іван, учень Погребищенської ЗОШ №2;
ІІІ місце – Мороз Ярослав, учень Погребищенської ЗОШ №1;

  Естафета серед юнаків та дівчат 4х100.
І місце серед дівчат – Погребищенський медичний коледж;
І місце серед юнаків – ВПУ-42;
ІІ місце серед дівчат – Погребищенська ЗОШ №1;
ІІ місце серед юнаків – Погребищенська ЗОШ №2;
ІІІ місце серед дівчат – ВПУ-42;
ІІІ місце серед юнаків – Погребищенська ЗОШ №1.

  Штовхання ядра серед юнаків та дівчат
І місце – Щур Максим, студент Погребищенського медичного коледжу;
І місце – Котляр Людмила, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Мироненко Матвій, студент Погребищенського медичного коледжу;
ІІ місце – Ратушна Світлана, студентка Погребищенського медичного коледжу;
ІІІ місце – Рибачук Максим, учень ВПУ – 42;
ІІІ місце – Васюра Марина, учениця ВПУ-42.

  Переможці нагороджені грамотами сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Погребищенської дитячо – юнацької спортивної школи.

  Завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І. МАХНАЧОВА