Перелік підприємств, організацій та установ району

 

№ п/п Найменування підприємства, організацій та установи П.І.Б. керівника Службовий телефон
1. ПСПП „Рось” Бердиш Микола Миколайович 2-13-97
2. ТОВ “Зернопродукт ЛТД” Смаль Ігор Вікторович 2-13-06
3. ТОВ „Ржевуськ млин” Хоменко Олександр Миколайович 2-24-66
4. ТОВ ПК «Зоря Поділля» Волошин Роман Володимирович 2-11-53
5. СТОВ "Зоря" с.Андрушівка Бевз Людмила Адаміана 2-34-17
6. СТОВ "Білашківське" с. Білашки Новохацький Володимир Петрович 2-47-24
7. ППА "Вікторія" м. Погребище Пушкар Андрій Олексійович 2-22-77
8. TOB "ТАК-АГРО" с. Борщагівка Клековкін Олексій Володимирович 04560 5-11- 85
9. СФГ "Бухнівське" с.Бухни Тимощук Павло Петрович 2-66-21
10. ФГ "Дружба-Л" с.Гопчиця Лісовий Олексій Платонович 2-12-87
11. ФГ "Лан-П" с.Дзюньків Поліщук Петро Іванович 2-36-30
12. ПП"Агроекопр"с.Довгалівка Нескоромюк Вячеслав Миколайович 2-44-38
13. СТОВ "Левківське" с. Левківка Бенеда Іван Леонідович 2-75-43
14. СФГ "Зірка" с.Малинки Сіренко Олександр Васильович 2-11-80
15. СТОВ "Дніпро" с.Мончин Кондратюк Микола Михайлович 2-54-43
16. TOB "СоюзАгро-Пром" с. Ординці Нижник Володимир Миколайович 2-61-56
17. ПП "Світлана" с.Павлівка Жилюк Олександр Якович 2-86-25
18. ПП "Ольвія" с.Сопин Краснюк Володимир Іванович 2-54-33
19. СНВТОВ «Васильківське» с. Васильківці Огородник Сергій Васильович 2-13-18
20. СТОВ "Росія" с.Станилівка Мазур Василь Анатолійович 2-65-36
21. СТОВ "Хлібодар" с.Черемошне Козак Анатолій Андрійович 2-67-43
22. ТОВ"Сігнет-Центр" с. Ширмівка Карпович Юрій Ярославович 2-46-18
23. TOB "Погребищенське" м. Погребище Михальченко Микола Іванович 2-13-63
24. ФГ Колотуцького О.Л. Колотуцький Олександр Леонідович 2-25-32
25. TOB Птахокомплекс "Веремій" с. Гопчиця Жорняк Юрій Миколайович -
26. ФГ "Ланецького І.Є." с. Плисків Ланецький Ігор Євгенович 2-91-52
27. Управління Пенсійного Фонду України у Погребищенському районі Тарнопольська Антоніна Омельянівна 2-21-48
28. Відділ статистики у Погребищенському районі Коваль Наталя Миколаївна 2-21-62
29. Управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Герасимович Зоя Миколаївна 2-26-42
30. Погребищенський районний центр зайнятості Віцінський Олександр Броніславович 2-14-40
31. Відділ Держгеокадастру у Погребищенському районі Мельничук Дмитро Миколайович 2-16-65
32. Погребищенське відділення Козятинської ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області Мороз Лідія Михайлівна 2-15-24
33. Погребищенське відділення поліції Хмільницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Бондаренко Станіслав Петрович 2-11-95
34. Погребищенський районний суд Бойчук Олександр Григорович 2-14-06
35. Погребищенське районне управління юстиції Насіник Петро Андрійович 2-22-31
36. Погребищенський РС КВІ УДПтС України у Вінницькій області Жовтобрюх Людмила Вікторівна 2-19-96
37. Погребищенський районний військовий комісаріат Тригуб Олександр Степанович 2-21-58
38. Погребищенський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій Недошовенко Сергій Миколайович 2-10-76
39. Центральна районна лікарня Павліченко Василь Миколайович 2-13-04
40. КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги Погребищенської районної ради» Роздольський Іван Григорович 2-12-64
41. Погребищенський медичний коледж Гаврилюк Олександр Федорович 2-11-46
42. Вище професійне училище № 42 Огородник Сергій Васильович 2-13-18
43. КП «Редакція «Колос» Маценко Микола Іванович 2-17-68