Управління персоналом

 

  1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби (Постанова)

  2. Інформація про наявність вакантних посад державних службовців в Погребищенський районній державній адміністрації станом на 18.01.2017 року (Cкачати)

  3. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Погребищенської районної державної адміністрації (Скачати)

  Інформація про конкурс (Скачати)

  4. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації. Умови

  Інформація про конкурс (Скачати)

  5. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та контролю за призначенням та виплатою пенсій та допомог.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  6. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” – головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Скачати)

  7. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.01.2017 року № 11 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 684 - завершено.

  8. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача архівного сектору районної державної адміністрації (Скачати)

  9. Погребищенська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору райдержадміністрації, оголошений розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.01.2017 року № 16 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за № 1579 - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  10. Погребищенська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації (Скачати)

  Результати конкурсу на посаду завідувача сектору управління персоналом апарату Погребищенської районної держаної адміністрації (Скачати)

  11. Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

  12. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 30 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста відділу з призначення грошових допомог та компенсацій на період відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку , оголошений наказом начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 12.01.2017 року №2 та розміщений на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби не відбувся, тому що не було подано жодної заяви для участі у даному конкурсі.

  13. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - завідувача архівного сектору районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  14. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В” - головного спеціаліста сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  15. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації - завершено.

  Інформація про конкурс (Скачати)

  16. Управління фінансів райдержадміністрації оголошує конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „В”– головного спеціаліста відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів (Скачати)

  17. Погребищенською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (Скачати)