Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Грип птиці, який також називають чумою птиці, представляє собою гостре вірусне захворювання, яке характеризується ураженням органів травної і дихальної систем та високою смертністю. Грип птиці охоплює велику частину поголів’я у неблагополучному господарстві та на великій території навколо.

  Пташиний грип відноситься до транскордонних захворювань, які неможливо зупинити на кордоні, адже основним фактором поширення є інфіковані дикі перелітні птахи.

  З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за доставку газу. Відтепер доставка газу буде оплачуватися за окремим рахунком.

  Вже в січні всі споживачі газу Вінниччини сплачуватимуть два окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. Плата за газ буде здійснюватися постачальнику газу, а плата за доставку – окремо, за рахунком АТ «Вінницягаз». Це дозволить відокремити оплату послуг розподілу від оплати газу як товару.Таким чином споживачі газу зможуть побачити, кому та за які послуги вони сплачують кошти.

  Сьогодні в районній державній адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів засідання «круглого столу» за участю міського голови Анатолія Білика та керівників КП «Погребищекомунсервіс», Погребищенського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, районної організації «Українське товариство мисливців та рибалок».

  Підбито проміжні підсумки розгляду проєктів перспективних планів областей.

  На своїй FB-сторінці народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін повідомив, що перше коло обговорення чітко зазначило кілька важливих аспектів, на які варто звернути увагу.

  День Соборності України — це особливе свято, покликане нагадати нам: в якому б куточку України ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, яких релігійних або політичних переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до рідної землі, до України!

  Століття тому до літопису українського народу додалася ще одна особлива подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.

  Президент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

  Глава держави разом із членами родин полеглих військових поклав квіти до підніжжя Пам’ятного дзвона, що на території Міністерства оборони України.

  Також Володимир Зеленський поспілкувався з родинами військових.

  В рамках районних заходів з відзначення Дня Соборності України базі Погребищенської музичної школи з 8 по 16 січня 2020 року відбулася історична виставка «Фактор Свободи». Її головна мета – розвінчати міфи російської пропаганди про постаті, які відіграли ключові ролі в українській історії .

  Виставка дала можливість ознайомитися із діяльністю видатних історичних постатей минулого, які боролися за створення єдиної соборної української держави протягом століть - Іваном Мазепою, Симоном Петлюрою та Степаном Бандерою.

  Інтерв’ю з першим заступником голови Погребищенської районної державної адміністрації Петром ШАФРАНСЬКИМ

  — Петре Петровичу, на початку 2019 року було укладено тристоронню угоду між Погребищенською райдержадміністрацією, Вінницькою облдержадміністрацією та обласним управлінням дорожнього господарства з метою солідаризації можливостей, і в першу чергу фінансових ресурсів, на ремонт та утримання доріг місцевого значення. Які реальні кроки вдалося зробити у рамках цієї Угоди?

  Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.

  Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

  Об’єднання українських земель відбулося з ініціативи і власної волі українців, а не було накинуто насильно зовнішніми чинниками. Акт Злуки 1919 року заперечує тези сучасної російської пропаганди про те, що єдність України - результат політики Леніна чи Сталіна.

  Президент Володимир Зеленський відвідав посольство Канади в Україні та вшанував пам'ять канадських громадян, які загинули внаслідок збиття літака рейсу PS752 «Міжнародних авіаліній України» в Ірані.

  Президент України зробив запис у книзі пам'яті, розміщеній у посольстві біля меморіальної таблички з іменами жертв авіакатастрофи. «Колись людство винайшло літаки.