Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Вікторія Миколаївна Слободянюк 1991 р.н. була призвана на військову службу за контрактом Немирівським ОРВК Вінницької області. Померла в зоні ООС (Донецька область) 8 січня 2021 року. Наразі обставини її смерті уточнюються.

  Вікторія Слободянюк проживала у с. Вовчок Немирівського району Вінницької області. Вікторія – матір-одиначка, у неї залишились дві доньки (2010 та 2012 р.н) і батьки-пенсіонери.

  Шановні жителі Погребищенського краю!

  Більше тисячі років християнство невіддільне від історії Надроссянського краю. У всі часи боголюбиві жителі нашої землі шукали духовної наснаги, плекали культуру, дух людяності, боролися за відродження державності, національної самобутності.

  Шановні жителі Погребищенського краю!

  Споконвіку зустріч Нового року є світлим, яскравим і неповторним святом, яке сповнене хвилюючих очікувань на зміни, сподівань на те, що майбутнє принесе лише добро.

  30 грудня 2020 року головою Погребищенської районної державної адміністрації Зінаїдою Бутенко та Погребищенським міським головою Сергієм Волинським біля міської ялинки було відзначено подяками та солодкими подарунками школярів-погребищан, які протягом року, що минає, здобули високі досягнення у навчанні та спорті - стали призерами обласних, республіканських олімпіад, всесвітніх та європейських спортивних змагань.

  29 грудня 2020 року в Погребищенському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - РТЦК та СП) відбулось підведення підсумків службової діяльності за 2020 навчальний рік та поставлені завдання на 2021 навчальний рік.

  Захід відбувся за участі заступника Погребищенського міського голови Олександра Тригуба, завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Василя Білоконя керівників ряду підприємств, установ та організацій.

  Напередодні свят, особливо новорічних та різдвяних, кількість людей у магазинах значно зростає, адже всі заклопотані підготовкою подарунків та придбанням товарів до святкового столу.

  Саме у цей період, кількість звернень громадян до Управління захисту споживачів зростає, найчастіше покупці скаржаться на: невідповідність ціни у розрахунку та на полиці магазину, відсутність повної достовірної інформації про продукт, порушення умов зберігання, протерміновані товари.

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», ухвалений Парламентом 15 грудня.

  Доходи державного бюджету на 2021 рік передбачено у сумі 1 трлн 84 млрд 34 млн 307 тис. грн. Видатки – 1 трлн 320 млрд 152 млн 623 тис. грн. Граничний обсяг дефіциту Державного бюджету України визначено в сумі 246 млрд 635 млн 500 тис. грн.

  Сьогодні оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від COVID-19. Документ розробили фахівці Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ.

  Про це повідомив в. о. генерального директора ЦГЗ Ігор Кузін.

  «Цей документ буде гнучким, його будуть актуалізувати залежно від ситуації з COVID-19, оновлених даних по вакцинам, від доступності самої вакцини проти хвороби, а успіх його реалізації напряму залежить від партнерства і тісної співпраці з регіональними закладами охорони здоров’я, місцевими органами влади, лікарями та громадськістю», — наголосив Ігор Кузін.