Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Керівництво району та м.Погребище 27 листопада 2020 року поклало квіти до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років».

  Хвилиною мовчання учасники покладання вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.

  Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Людським життям загрожує пандемія коронавірусної хвороби. Запроваджені Урядом карантинні заходи, вносять обмеження у проведення меморіальних зібрань.

  Соціальна акція "16 днів активності проти гендерного насильства" – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

  Основними завданнями акції є:

  Шановні мешканці Погребищенського краю!

  Долучітся до акції “Запали Свічку пам'яті” та 28 листопада о 16:00 год. засвітіть свічку і залишіть її на підвіконні в пам'ять про мільйони замучених голодом українців.

  "Збережіть правду! Збережіть пам'ять!"

  У новому просвітницькому ролику в межах кампанії до 87-тих роковин Голодомору в Україні розповідаємо про спротив українського селянства під час колективізації 1930-тих років, що став передумовою здійснення геноциду щодо українців сталінським режимом.

  Найчастіше сценарій цих повстань залежав від дій місцевої влади. Якщо та йшла на поступки — люди розбирали свою худобу, майно та реманент з колгоспних комор і поверталися додому.

  Управління соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації інформує, що щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

  Основними завданнями акції є :

  Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту району на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 січня 2020 року № 12 та з метою підготовки органів управління цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням 25 листопада 2020 року проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.

  Щорічно Міжнародна спільнота проводить акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

  Як ми уже повідомляли на сайті Погребищенської райдержадміністрації дослідницькими групами, створеними при Погребищенській райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської та сільських рад Погребищенського району, у 2007-2008 роках було проведено кропітку пошукову роботу зі складання поіменного списку 8914 жертв та 3231 постраждалих від Голодомору, зібрано свідчення 168 очевидців про ті страшні часи.

  Внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)

  Про це йдеться в Законі України № 1000 – ІХ, який набрав чинності у листопаді поточного року.

  Верховна Рада України постановила внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідні зміни. Зокрема, статтю 443 доповнити частиною другою такого змісту: