23 лютого 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів нараду із керівниками сільськогосподарських формувань району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками районних ЗМІ.

  Відкрив нараду та ознайомив із порядком денним голова райдержадміністрації І. Вінник, який наголосив, що в ході наради буде розглянуто ряд актуальних та проблемних питань життєзабезпечення району.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В. Ільчук довів до відома присутніх керівників Постанову Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року №45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час». Він також повідомив про технічний обробіток грунту, про порядок розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь та зазначив, що у поточному році потрібно збільшити посіви цукрових буряків і гречки.

  Про вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу, підготовку до проведення 7-ї хвилі мобілізації поінформував військовий комісар Погребищенського РВК капітан О. Тригуб.

  Про укладання договорів оренди земель державної власності інформував в.о. начальника відділу Держгеокадастру райдержадміністрації Д. Мельничук.

  З детальною інформацією про розрахунки по оренді земельних часток (паїв) виступив заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський.

  Начальник Калинівської ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області Г. Садовий, начальник Погребищенського відділення ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області Л. Мороз охарактеризували зміни в податковому законодавстві, які вступили у дію з 01.01.2016 року.

  Директор районного центру зайнятості О. Віцінський виступив з інформацією про надання послуг районним центром зайнятості роботодавцям.

  Підбиваючи підсумок наради, голова райдержадміністрації І. Вінник звернув увагу присутніх на те, що у районі проходитиме двомісячник з благоустрою, тому у цей період необхідно максимально долучитися до роботи щодо наведення належного порядку та підтримання санітарного стану підвідомчих територій та зазначив, що ці питання постійно перебуватимуть на контролі у керівництва району.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і

  громадськістю апарату районної державної адміністрації