14 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Вінник провів нараду з головами міської та сільських рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, керівниками лісових господарств району.

  Іван Васильович проінформував учасників наради із основними положеннями Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 року № 2497-VIII, яким додатково до рентної плати, запроваджено земельний податок за лісові землі.

  Він наголосив, що таке додаткове податкове навантаження може спричинити підняття цін на деревину і дрова, що матиме негативні наслідки для населення та бюджетної сфери.

  В обговоренні питання щодо встановлення ставки податку на землі лісового фонду взяли також участь перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, заступник начальника-начальник Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ Лідія Мороз, заступник директора ДП «Іллінецьке лісове господарство» Віталій Рудий, голови виконкомів сільських рад.

  Завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Коріненко ознайомив учасників наради з технічними вимогами щодо доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів, до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та формування реєстру даних доступності об’єктів.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський ознайомив із порядком співпраці органів місцевого самоврядування та служби автомобільних доріг щодо співфінансування ремонту доріг державного та місцевого значення та утримання доріг місцевого значення.

  На нараді також розглянуто питання щодо відшкодування перевезення пільгової категорії населення на приміських маршрутах.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації