За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), що відбулось 11 вересня під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, визначено 36 переможців.

  Серед них:

 1. Громадянка Архіпова Людмила Анатоліївна, Вінницький р-н, "Тепличне господарство" (вирощування зелені)
 2. ТОВ "Жива Альтернатива" Бондар Олександр Владиславович, Гайсинський р-н, "Вирощування та реалізація Лаванди ефіроолійної"
 3. ФОП Вакула Дмитро Вячеславович, м.Вінниця, "Грумінг салон «Любимчик»"
 4. ФОП Верхова-Єднак О.О., м.Вінниця, "Майстерня подільської кераміки"
 5. ФОП Дроботя Надія Олексіївна, Оратівський р-н, "Переробка лікарських рослин та виробництво сухофруктів"
 6. ФОП Железняк Наталя Феодосіївна, Вінницький р-н, "Розведення бджіл української карпатської породи" (виготовлення та продаж медових міксів і бджолопродуктів)
 7. ФОП Западнюк Тарас Григорович, Тростянецький р-н, Посадка, вирощування та збір зимового часника
 8. ФОП Ільченко Микола, Погребищенський р-н, Розширення асортименту сільської крамниці та її соціальної функції в селі Сопин Погребищенського району
 9. ФОП Кравець Сергій Іванович, м.Могилів-Подільський, Вирощування фруктів, ягід та їх сушка і заморозка
 10. ФОП Красиленко Дмитро Володимирович, Бершадський р-н, "Товарна пасіка" (виготовлення та реалізація бджолопродуктів, створення навчального центру бджіловодства для місцевих школярів)
 11. ФОП Кривонос Микола Миколайович, Бершадський р-н, Побудова та обладнання холодильного приміщення для зберігання винограду, яблук та інших фруктів
 12. ФОП Куриленко Інна Іванівна, Іллінецький р-н, Виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання
 13. ФОП Кущ Юлія Вадимівна, м.Вінниця, Відкриття курсів німецької мови «ERFOLG»
 14. ФОП Лига Олександр Михайлович, Тростянецький р-н, "Виготовлення та реалізація бджолопродутів" (реалізація бджолопродуктів у переробленому вигляді - мікси, пасти, основні продукти з меду)
 15. Громадянка Мацюк Марія Василівна, Оратівський р-н, «Зовнішня краса людини – як відблиск її внутрішнього світу»
 16. ФОП Нечепоренко Надія Василівна, Тульчинський р-н, "Життя на фото" (надання послуг сільському населенню художньої фотографії та супутні послуги)
 17. Громадянка Ништа Лариса Дмитрівна, Оратівський р-н, "Рибні та сирні смаколики" ( переробка риби та сиру шляхом гарячого та холодного копчення)
 18. Громадянин Пастушенко Віктор Валерійович, Оратівський р-н, "Учням сільських шкіл гідне харчування" (організація шкільних буфетів у сільських школах)
 19. Громадянка Пінчук Вероніка Олександрівна, м.Вінниця, "Pinchuk Media" (Естетичне виховання і творчі гуртки)
 20. ФОП Редчик Дмитро Валерійович, м.Вінниця, "Створення, виготовлення та впровадження СМАРТ обладнання для забезпечення ресурсоефективності технологічних процесів в сільському господарстві і переробній промисловості"
 21. СВК "Жива Альтернатива" Розсоха Станіслав Олексійович, Тростянецький р-н, "Вирощування та реалізація Лікарських трав занесених до Червоної Книги України"
 22. ФОП Самошевський Дмитро Васильович, Тульчинський р-н "Надання консультацій та проведення майстер-класів із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у сільській місцевості"
 23. ФОП Слободянюк Мирослава Григорівна, Шаргородський р-н, "Фотостудія «В об’єктиві» (створення переносної фотостудії та надання послуг мешканцям села з фотографування)
 24. ФОП Сологуб Павло Мусійович, Липовецький р-н, "Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка Липовецького району" (створення зони відпочинку на ставку)
 25. Громадянин Стороженко Віктор Миколайович, Тростянецький р-н, "Виготовлення меблів, дизайн інтер’єрів, ландшафтний дизайн"
 26. Громадянин Тарадайко Руслан Григорович, м.Вінниця, Організація виробництва целюлозного утеплювача
 27. ФОП Тринос Надія Михайлівна, Вінницький р-н, Кузня-шоу «ковальський гостинець»
 28. ФГ "НІКА-П", Чернівецький р-н, Організація переробки соняшнику
 29. ФОП Філіпішена Марія Володимирівна, Могилів-Подільський р-н, Творча майстерня «Оксамит» (діяльність творчої майстерні з пошиття сценічного одягу і костюмів)
 30. ФОП Фомінов Олександр Іванович, Могилів-Подільський р-н, Цвіт Нації (створення стрілецького полігону, патріотичне виховання молоді)
 31. ФОП Чайковська Тетяна, Жмеринський р-н, "Міні-цех з сушіння фруктів, ягід та овочів"
 32. ФОП Чернюк Микола Станіславович, Оратівський р-н, "Ідея" (вирощування та збут високопродуктивного озимого часнику в т.ч. на експорт)
 33. Громадянка Швець Василина Михайлівна, Вінницький р-н, "Швацька майстерня у с.Жабелівка"
 34. ФОП Шкуренко Алла Василівна, м.Вінниця, "Створення виробництва корисних харчових сумішив/каш"
 35. ФОП Щур-Комарницька Юлія Степанівна, Липовецький р-н, "Інкубація домашньої птиці"
 36. ФОП Васильєва Любов Вікторівна, м.Ладижин, "Вирощування бамбуку та інших екзотичних рослин".

  Відповідно до бізнес-планів переможців передбачається створення біля 100 робочих місць. Загальна вартість бізнес-планів становить понад 8,8 млн.грн., в т.ч. 1,4 млн.грн. - кошти обласного бюджету.