24 вересня 2018 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня захисника України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський.

  Заступник керівника апарату - начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Валерій Старинчук поінформував про хід виконання Указу Президента України П.Порошенка від 14 2014 року №806 «Про відзначення Дня захисника України».

  Він ознайомив із основними положеннями розпорядження голови райдержадміністрації від 20 вересня 2018 року № 274 «Про відзначення в Погребищенському районі Дня захисника України».

  В ході обговорення визначено формати проведення у вересні-жовтні 2018 року низки заходів історико – патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань.

  Відповідно до рішення оргкомітету 12 жовтня 2018 року о 10.00 год. в кінотеатрі ім. В.Терлецького м. Погребище відбудуться урочисте зібрання та святковий концерт, а 14 жовтня 2018 року о 11.00 год. - урочиста хода від міської ради до Козацького Хреста «Борцям за волю України», де пройде мітинг і молитва за Україну та її захисників.

  Підводячи підсумки засідання перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський зазначив, що заходи з нагоди Дня захисника України мають носити виховний характер, щоб наші учні, молодь стали справжніми громадянами України, справжніми патріотами. «Маємо також гідно вшанувати учасників антитерористичної операції, операцій Об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь», - наголосив Петро Петрович.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації