25 вересня 2018 року відбувся пленум Погребищенської районної ради організації ветеранів України, в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів райдержадміністрації, секретар міської ради Людмила Поліщук, голови первинних ветеранських організацій.

  Відкрила засідання голова районної організації ветеранів України Н. Сінкевич та доповіла присутнім інформацію про посилення роботи з соціального захисту ветеранів війни, праці та людей похилого віку.

  Вона зокрема зазначила, що районна організація ветеранів налічує 9600 пенсіонерів, а це майже третя частина жителів району. Серед них 52 учасники бойових дій, 61-інвалід війни, 596 – учасників війни, які потребують належного соціального захисту. Сьогодні значна частина питань по соціальному захисту ветеранів держава делегувала місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, які через програми соціального захисту районного та сільських рівнів вирішують важливі питання фінансування ветеранів. Так у 2017 році з районного бюджету на лікування 37 пенсіонерів було виділено 100500 грн., у поточному для 31 пенсіонера – 83500 грн. До Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 2017 році 515 ветеранів отримали допомоги від місцевої влади та суб’єктів господарювання на 223 тис. грн., у 2018 році відповідно - 447 ветеранам на суму 240700 гр. На завершення виступу Надія Василівна побажала колегам довгих і щасливих років життя, здоров’я, благополуччя та оптимізму.

  У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський подякував за роботу керівникам первинних організацій, за активну життєву позицію, участь в громадському житті територіальних громад. Він запевнив присутніх голів первинних ветеранських організацій, що в разі їх звернення за допомогою з будь-яких питань, районна влада завжди готова, в рамках повноважень та фінансових можливостей районного бюджету, вирішувати нагальні питання та звернув увагу, що в залі присутні керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів райдержадміністрації, дотичних до життєдіяльності ветеранів, які готові зараз поспілкуватись і дати відповіді на питання, які турбують людей похилого віку.

  На пленумі виступили голови первинних ветеранських організацій С. Калін, М. Рибак. У своїх виступах вони порушили питання, що стосуються росту цін на продукти першої необхідності, соціального захисту ветеранів, покращення медичного забезпечення тощо.

  З інформацією щодо співпраці із даною категорією громадян, захистом їх соціальних прав та пенсійним забезпеченням виступили голова районної організації Товариства Червоного Хреста В. Cвящук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Скарбовійчук, начальник Погребищенського відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області С. Шлапак, директор Погребищенського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М. Громкович.

  За результатами обговорення учасники пленуму прийняли відповідне рішення.

  Захід завершився нагородженням Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з грошовими винагородами, а також цінними подарунками від Погребищенської міської ради кращих представників ветеранського руху в рамках відзначення в районі Дня людей похилого віку.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації