Традиційно 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Мабуть не випадково цей день співпав із релігійним святом Днем святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії. Цей день є символом милосердя і добра, символом найкращих людських почуттів та моральної чесноти, яку виявляють люди, приймаючи в свою родину дітей, які залишились без підтримки рідних. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий.

  Існують різні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання, це прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка/піклування, але найпріоритетнішою є усиновлення. При усиновленні дитина стає сином чи донькою. В районі у 2016 році усиновлено 2 дітей, у 2017 році та І півріччі 2018 року по 1 дитині.

  Забезпечити кожній дитині гідне життя – обов’язок суспільства, держави, першочергове завдання дорослих: батьків, найближчого оточення та відповідних служб. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим - велика жертовність, це безмежне розуміння та бажання принести дитині мить радості, це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя помножене на всіх.

  Саме у такий день, з нагоди свята хочеться від щирого серця привітати ті родини, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати міцного здоров’я, розуміння, доброти та терпіння. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, щедрість та милосердя примножуються з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають серце. Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.

  Завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Пономаренко