День усино́влення — свято України, яке щороку припадає 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

  Напередодні свята погребищани долучилися до Всеукраїнської акції – флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди» в рамках відзначення у районі Дня усиновлення.

  Акція спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян, про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення. В акції взяли участь діти Погребищенської ЗОШ І-ІІІст. №1, Погребищенської ЗОШ І-ІІІст. №2, медичного коледжу та ВПУ №42, батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновителі.

  Під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, брошури про усиновлення та сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, щоб кожна дитина мала родину та люблячих батьків.

  Також надавалися міні-інтерв’ю представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, усиновителями, батьками-вихователями, дітьми.

  Завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Пономаренко