2 жовтня 2018 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у сесійній залі районної ради військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату майор Олександр Тригуб оголосив текст Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» від 15.02.2018 року №33/2018 та зазначив, що до лав захисників Батьківщини цієї осені приєднається майже 30 юнаків з нашо горайону. Він подякував призовникам за патріотизм, активну громадянську позицію і закликав сумлінно вчитися військовій службі, з честю виконати свій почесний обов’язок.

  З напутнім словом до призовників звернулися голова райдержадміністрації Іван Вінник та голова районної ради Сергій Волинський які засвідчили свою повагу до батьків та призовників, подякували батькам за синів, яких виховали справжніми громадянами України, а призовникам побажали міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

  Від керівництва району юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Після цього з напутнім словом та найкращими побажаннями виступила мати призовника – Тетяна Скарбовійчук, яка наголосила на необхідності сили духу, сумлінного виконання військових статутів і досконалого оволодіння військовими спеціальностями та щасливого повернення додому. Вона вручила призовникам коровай.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників Руслан Іщук.

  До присутніх звернувся військовослужбовець строкової служби Олександр Товстенчук, який зазначив, що під час служби спочатку буде важко, тому він побажав терпіння та достойного виконання свого обов’язку і швидкого повернення додому.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації