Сьогодні, 5 жовтня, у приміщенні Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти України. Від себе особисто, від імені райдержадміністрації учительську громадськість Надросся привітав перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський.

  Він побажав їм миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України. «Якісна і доступна освіта є запорукою успішного розвитку країни.

  Нехай ваша мудрість, інтелект та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості», - зазначив Петро Петрович, звертаючись до освітян.

  З професійним святом педагогів Надросся від депутатського корпусу Погребищенської районної та міської рад привітали голова районної ради С.Волинський та міський голова А.Білик.

  Привітала вчительську родину і бажала їм благополуччя, достатку та професійних успіхів начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко, голова профспілки працівників освіти і науки Погребищенського району Н.Боднарчук.

  З нагоди професійного свята, кращі освітяни району отримали Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, обласного управління освіти, районного відділу освіти, грошові винагороди, квіти.

  Віршами, піснями і танцями вітали педагогів творчі колективи дітей та вчителів закладів освіти району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації