5 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду з актуальних питань життєдіяльності громад за участі голів міської та сільських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

  З питання подальшої співпраці органів місцевого самоврядування та комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної перед учасниками наради виступив головний лікар Центру Іван Роздольський.

  Він окреслив перспективи подальшої роботи Центру, проблеми, які виникли в результаті переведення його фінансування через Національну службу здоров’я України, та шляхи їх вирішення Зокрема, з метою недопущення зниження якості надання медичних послуг мешканцям громад сільськими радами забезпечено утримання фельдшерів та молодшого медичного персоналу.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Скарбовійчук зупинилась на документах, які подаються декларантами для нарахування субсидій за користування житлово-комунальними послугами та порядку призначення та нарахування субсидій.

  Про наповнення місцевих бюджетів та погашення заборгованості по платі за землю, змін в порядку їх сплати від 15 вересня 2018 року проінформувала Лідія Мороз – начальник Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області.

  На нараді також обговорено хід підготовки та проведення Дня захисника України, питання приміського перевезення, ремонту доріг.

  Підводячи підсумок наради перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив на необхідності неухильного виконання чинного законодавства з піднятих питань, закликав до активної участі територіальних громад у спільному вирішенні питань приміського перевезення, ремонту доріг.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації