12 жовтня 2018 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького м. Погребище відбулися районні урочисті заходи з нагоди Дня захисника України за участі учасників АТО та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників сільгоспформувань району, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань, учнівської та студентської молоді, громадськості району.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник привітав усіх присутніх із Днем захисника України, святом Покрови та побажав міцного здоров’я, добра, миру, щастя.

  У своєму виступі він зазначив: «Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.».

  Голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С. Волинський вручили батькам загиблих учасників АТО та учасникам АТО Почесні грамоти та грошові винагороди від райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання батьківських обов’язків і з нагоди Дня захисника України. Також учасників АТО О. Коржа та О. Огородника відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату майор О. Тригуб вітаючи захисників України усіх часів наголосив на тому, що сьогодні Україні як ніколи потрібне потужне військо. Фактично українська армія постала з небуття і змогла протистояти третій в світі за потужністю військовій машині.

  Він нагородив учасників АТО, які з честю та гідністю виконали громадянський обов’язок при захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції відзнаками та грамотами Президента України «За участь в антитерористичній операції».

  Із привітаннями та найкращими побажаннями до учасників зібрання звернулись і голова районної ради С.Волинський, голова громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції та інших бойових дій Погребищенського району» М. Маценко.

  Захід завершився концертом художніх колективів району. 12-17 жовтня 2018 року тематичні заходи до Дня захисника України проходитимуть в усіх територіальних громадах району. Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації