14 жовтня 2018 р. в м. Погребище відбулась урочиста хода, покладання квітів до пам’ятних знаків захисникам України та мітинг біля Козацького Хреста «Борцям за волю України». У заході взяли участь учасники антитерористичної операції, ветерани війн, рідні воїнів, керівництво району та міста, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, депутати районної та міської рад, студентська та учнівська молодь.

  Учасники заходу пройшли урочистою ходою від центру м.Погребище до Козацького Хреста «Борцям за волю України», після покладання квітів до якого відбувся мітинг.

  Перед учасниками заходу виступили міський голова Анатолій Білик, комісар Погребищенського районного військового комісаріату майор Олександр Тригуб, голова громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» Микола Маценко. Вони привітали учасників заходу із святом, відзначаючи, що День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України. Побажали усім міцного здоров'я, миру, сімейного затишку та добра.

  Тематичні вірші та пісню присутнім подарували учні Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

  Священник Української Православної Церкви Київського Патріархату о.Петро відслужив молебень за захисників України та встановлення миру на нашій землі.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації