25 жовтня 2018 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський. На засідання колегії були запрошені голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, представники районних громадських організацій.

  Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук доповіла про підсумки соціально-економічного розвитку району за ІІІ квартал та основні завдання на ІV квартал 2018 року.

  В її виступі, зокрема йшлося проте, що на обласний конкурс протягом 2018 року підготовлено 24 проектних пропозиції. Переможцями визнано 9 проектів. Загальна вартість виграних проектів становить 2 млн. 128 тис. грн., грантові кошти становлять – 744 тис.грн., 220 тис.грн. – спонсорські кошти господарюючих структур району. Співфінансування з районного бюджету становить 362,6 тис.грн., участь місцевих бюджетів у сумі 802 тис.грн.

  З початку 2018 року на соціально – економічний розвиток територіальних громад спрямовано майже 10 млн. грн., з них спонсорських коштів – 3,5 млн. грн.

  В районі започаткувало свою діяльність підприємство ТОВ "Мясна легенда", яке займається виробництвом ковбасних виробів.

  Продовжується реалізація проекту компаній KNESS по будівництву сонячних електростанцій в м. Погребище. Роботи виконані на 60%, де працює 120 робочих. За тиждень заплановано розпочати вишукувальні роботи і на території Плисківської громади для будівництва сонячних батарей.

  Проводиться використання коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 500 тис.грн. (на освітлення окремих вулиць в с. Новофастів та в селищі Погребище Перше, придбання дитячого ігрового майданчика в м. Погребище, придбання меблів для садочку в с. Плисків) . Виділено співфінансування з місцевих бюджетів в сумі 134,2 тис.грн.

  Продовжуються роботи з реалізації проектів з енергозбереження: капітальний ремонт даху в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ст., заміна даху, дверей, вікон на енергозберігаючі та ремонт приміщення корпусу №2 Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., будівництво опалювального пункту для теплопостачання Погребищенського ДНЗ №3, будівництво котельні для опалення Борщагівської школи.

  В районі проходить процес впровадження Нової української школи. Отримано субвенцію із державного бюджету на укомплектування перших класів у сумі 888,9 тис.грн, 90 тис.грн. – співфінансування з районного бюджету. Проведені процедури закупівлі парт, принтерів, роздаткового матеріалу.

  Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року звітував І. Медик, начальник управління фінансів райдержадміністрації. Він зазначив, що зведений бюджет району по доходах загального фонду за звітний період виконано на 116,1 %, планові показники складають 71731,0 тис. грн., фактично надійшло 83285,9 тис. грн., перевиконання складає 11554,9 тис. грн., у порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшились на 14989,5 тис. грн. -21,9%.

  Основним податком у районному бюджеті є податок з доходів фізичних осіб, який в структурі доходів загального фонду без трансфертів займає 99,5 %, виконання становить 113,1%.

  Василь Білоконь, завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації інформував про стан дотримання законодавства з протидії корупції в органах державної влади району. Станом на 1 жовтня 2018 року фактів корупційних правопорушень в районі не виявлено.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Скарбовійчук поінформувала учасників колегії про стан організації оздоровлення пільгових категорій населення в санаторно-курортних закладах. Вона зазначила, що на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікування в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 75 осіб, з них: учасників АТО - 23 особи, ветеранів війни -7 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи - 6 осіб, людей з інвалідністю - 32 особи.

  Станом на звітну дату оздоровлено в санаторіях 26 осіб.

  Прозвітував про роботу медичних закладів району щодо профілактики та лікування онкологічних захворювань Іван Роздольський, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради». Про стан утримання доріг комунальної власності територіальних громад та співфінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування доповів Ігор Остапець, завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації. За його інформацією у 2018 році розроблено «Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Погребищенському районі». В рамках цієї програми здійснено поточний ремонт:

 • вул. Київська, м. Погребище, 711 тис. грн.;
 • вул. Миру, с. Адамівка, 383,6 тис. грн.;
 • вул. Новоселівка, с. Бабинці, 233,8 тис. грн.;
 • вул.: Зелена, Молодіжна, Вишнева, Миру, Шкільна, Садова, Тракторна, до Друцької, с. Довгалівка, 315,579 тис. грн.;
 • вул. Партизанська, с. Новофастів, 199 тис. грн.;
 • вул.: Центральна, Прибережна, Лісова, с. Білашки, 19,2 тис. грн.;
 • вул.: Вишнева, Польова, Буковинська, с. Вишнівка, 20,1 тис. грн.;
 • вул.: Соколівська, Слабодяна, с. Смаржинці, 54 тис. грн.;
 • вул. Набережна, с. Юнашки, 197,8 тис. грн.;
 • вул. Зелена, с. Попівці, 119,61 тис. грн.;
 • вул. Набережна, с. Кур’янці, 197,63 тис. грн.;
 • вул.: Вільхова, Заріччя, Бондаровського, 1 травня, с. Павлівка - 62,24 тис. грн.

  На капітальний ремонт тротуару по вул.. Київська витрачено 687.1 тис грн. Роботи по об’єкту «Капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарів по вул. Вишнева в м. Погребище» завершені. Використано коштів: 1249,5 тис. грн. з місцевого бюджету та 1249,5 тис. грн. з державного бюджету.

  На колегії також розглядалися питання про роль установ культури у збереженні та популяризації народної творчості, стан виконавської дисципліни та організації контролю за виконанням актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації за ІІІ квартал 2018 року.

  В обговоренні виступів активну участь взяли голови місцевих рад.

  За результатами засідання колегії та прийнятих рішень буде прийняте відповідне розпорядження.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськості апарату райдержадміністрації