На сьогодні одним із перспективних напрямів щодо забезпечення належного рівня якості та доступності адміністративних послуг є використання мобільних офісів, що передбачено програмою EGAP, яка фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Цільовими регіонами програми є Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська області, для яких закуплено та укомплектовано мобільні центри надання адміністративних послуг у вигляді кейсів з необхідним технічним забезпеченням.

  До базової комплектації кейса з написом «Усі державні послуги в одній валізі» входять ноутбук із сенсорним дисплеєм, зчитувач ID-карток, 3G-модем, струйний принтер з автономним джерелом живлення, додаткове джерело живлення та інші прилади. Система мобільного ЦНАП здатна працювати в автономному режимі до 12 годин. Крім цього, він є стійким до механічних, термічних впливів тощо.

  У рамках реалізації даної програми Центр надання адміністративних послуг Погребищенської районної державної адміністрації отримав мобільний кейс. Відповідно використання пересувних ЦНАПів дозволить надавати вчасно та якісно адміністративні послуги мешканцям віддалених населених пунктів району, жителям поважного віку та особам з інвалідністю.

  Райдержадміністрацією прийнято розпорядження щодо функціонування на території району мобільного ЦНАПу.

  24 жовтня 2018 року мобільний центр надання адміністративних послуг розпочав свою роботу. Завідувач сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Людмила Заморока надавала адміністративні послуги в селі в Розкопане.

  За час прийому було прийнято 16 заяв в т.ч. 14 заяв, щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, 2 заяви з питань надання витягу з Державного земельного кадастру та видано результати надання адміністративних послуг в кількості 7 шт.

  Слід відмітити, що використання мобільних офісів є кроком у майбутнє, адже на сьогодні доступність відповідних послуг для кожного жителя має важливе значення, особливо для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  Завідувач сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації Людмила Заморока