5 травня 2016 року в Погребищенському районі відбулося засідання призивної комісії та урочистості з нагоди весняного призову 27 юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Урочистості розпочалися у районному кінотеатрі, де з напутнім словом до призовників звернувся військовий районний комісар капітан О. Тригуб, який зачитав текст Указу Президента України № 122/2016 від 29 березня 2016 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» та зазначив:

  «Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, туди, де панує військова дисципліна, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Проводи в армію – це завжди хвилююча і водночас урочиста подія для батьків, яка викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі».

  Голова районної ради С. Волинський та заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський у своїх вітаннях наголосили, що бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, мудрості та мужності, успіхів в оволодінні військовими спеціальностями і скоріше повертатися до своїх рідних домівок.

  Демобілізований військовослужбовець, учасник АТО, капітан запасу О. Корж від імені районного осередку всеукраїнської спілки ветеранів АТО звертаючись до призовників зазначив: «Перед вами нелегке випробування, але я переконаний, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками, необхідними для проходження служби у військових частинах Збройних Сил України.» Він побажав хлопцям гідно нести службу в лавах ЗСУ та Нацгвардії.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників В. Корнійчук.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки. Завершився захід святковим тематичним концертом.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації