Про стан організації оздоровлення пільгових категорій населення в санаторно-курортних закладах розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Скарбовійчук

  Одним з пріоритетних завдань управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є оздоровлення в санаторно-курортних закладах пільгової категорії населення.

  На обліку для забезпечення санаторно-курортним лікування в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 75 осіб з них:

  • учасників АТО - 23 особи;
  • ветеранів війни -7 осіб;
  • постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи - 6 осіб;
  • людей з інвалідністю - 32 особи.

  Станом на звітну дату оздоровлено в санаторіях 26 осіб пільгової категорії з них:

  • учасників АТО оздоровилось - 7 осіб;
  • ветеранів війни - 4 особи;
  • постраждалих від аварії на ЧАЕС - 3 особи;
  • учасників АТО - 7 осіб; профілю;

  Закупівля путівок управлінням праці проводиться в межах кошторисних призначень, дати заїздів визначають самі пільговики тому в листопаді 2018 року заброньовані місця в санаторіях ще на 4 учасників АТО.

  Інформація про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій (АТО ) неодноразово висвітлювалась в засобах масової інформації та на WEB -сайті РДА.

  Щодо оздоровлення дітей пільгової категорії:

  Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 15.06.2018 року №159 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2018 році» , яким затверджено склад оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії 2018 року.

  Сформовано банк даних дітей, які потребують оздоровлення і відпочинку. 4 червня 2018 року проведено засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, тендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми, на якому заслухано питання організації оздоровчої кампанії в районі під час літніх канікул.

  В школах району протягом травня-червня організовано екскурсії для дітей у м. Київ, м. Вінницю, м. Умань, м .Буки, у восьми школах району створено пришкільні табори на 610 місць, направлено 7 дітей на оздоровлення в МДЦ «Артек», 7 дітей в МДУ«АЇСТ», 10 дітей в ДЦ «Молода Гвардія» , 9 дітей в ДОЗ «Подільський Артек», 3 дітей в ДОЗ «Колос» та 19 дітей в ОТ «Маяк». Районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, згідно з графіком роботи мобільно-консультативного пункту, у пришкільних таборах проводилися заходи з питань профілактики негативних явищ серед дітей та підлітків, пропаганди здорового способу життя.

  Питання оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації.