8 листопада 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду з головами міської та сільських рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій за участі заступника голови районної ради Ігоря Гордійчука.

  Про новий порядок призначення житлових субсидій для населення інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Скарбовійчук.

  Щодо утримання у 2019 році фельдшерських пунктів та їх працівників проінформував присутніх Іван Роздольський, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради».

  Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук доповіла про хід освоєння коштів переможцями 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ігор Остапець ознайомив з умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територій району.

  Про організацію в районі робіт щодо підтримання оптимальних розмірів популяції лисиць, як заходу щодо профілактики захворювання на сказ інформував голова Погребищенського районного українського товариства мисливців та рибалок Микола Мукоїд.

  За результатами наради першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації