8 листопада 2018 року відбувся семінар із секретарями виконавчих комітетів місцевих рад району, який провела керівник апарату районної державної адміністрації Леся Фроєско.

  З питань про дотримання законодавчих норм в прийнятих сільськими радами рішеннях щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність та про порядок дотримання в рішеннях сільської ради чіткого викладу даних на земельну ділянку, кадастрового номера, площі, місця розташування та призначення земельних ділянок виступила Заморока Людмила Миколаївна, завідувач сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

  Про порядок надання громадянам виписки з погосподарської книги для здійснення державної реєстрації права власності на нерухоме майно (житлові будинки) та про порядок прийняття рішень виконавчими комітетами сільських рад щодо зміни адреси земельної ділянки йшлося у виступі завідувачки сектору реєстраційних дій райдержадміністрації Світлани Вознюк.

  Процюк Тетяна Валеріївна, начальник відділу з призначення грошових допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації поінформувала присутніх про внесення змін у законодавстві щодо призначення субсидій.

  Вакулюк Наталія, головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розповіла про подання соціальних паспортів.

  Про організацію роботи опікунської ради при виконавчому комітеті місцевої ради інформувала Ксенія Дробович, директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.

  Про роботу органів опіки та піклування щодо соціального захисту дітей доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Гарнага.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації