Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  13 листопада 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський акцентував увагу членів комісії на підготовці до роботи підпорядкованих їм служб, організацій до роботи в разі ускладнення погодних умов та організації розгортання пунктів обігріву на території Погребищенського району.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ігор Остапець доповів про готовність об’єктів системи життєзабезпечення до безперебійної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

  Провідний фахівець Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Денис Томашевський підвів підсумки купального сезону 2018 року та стану дотримання вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

  За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації