Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства традиційно зібрали у залі кінотеатру ім. В. Терлецького керівників району та міста, представників аграрного бізнесу, ветеранів галузі, голів виконавчих комітетів місцевих рад району, кращих трударів села Надроссянського краю, громадськості.

  З професійним святом працівників галузі вітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, голова районної ради Сергій Волинський, міський голова Анатолій Білик, які подякували аграріям краю за нелегку щоденну працю, професійність та натхнення, побажали усім присутнім здоров’я, наснаги та позитивних емоцій.

  З інформацією про підсумки роботи сільгоспвиробників району виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентин Ільчук, який відмітив, що у 2018 році свою діяльність на території району здійснюють 97 с/г підприємств різної форми власності, з яких 59 – фермерські господарства. Також в районі виробництвом сільгосппродукції займається близько 10 тисяч особистих селянських господарств. В звітному році посівна площа по сільськогосподарських підприємствах району склала 61,3 тис. га.

  Зернові культури займали 35,6 тис. га, що становить 58 % в загальній структурі посівних площ.

  На сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами зібрано зернових культур всього з кукурудзою 275 тис. 835 тонн , середня урожайність складає 77,3 ц/га. Загальний вал кукурудзи у цьому році передбачаємо отримати по сільськогосподарських підприємствах на рівні 178 тис. 816 тонн при урожайності – 108,0 ц/га.

  Зокрема, група ранніх зернових культур розміщувалась на площі 18 685 га., з якої намолочено –96 тис. 305 тонн хліба при середній урожайності –51,5 ц/га.

  10 господарств займались вирощуванням цукрового буряка. Із площі 3 922 га накопано 240 тис. 765 тонн цукрового буряка при урожайності 620 ц/га в фізичній вазі. Він також детально зупинився на показниках по інших галузях сільськогосподарського комплексу району, відмітив господарства, що внесли вагомий внесок в районний коровай, привітав учасників урочистостей із професійним святом та побажав всіляких гараздів.

  Ветеранам, орденоносцям та кращим трудівникам галузі керівництвом району вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грошові премії.

  Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради нагороджено Лісового Олексія Платоновича, комерційного директора селянсько-фермерського господарства «Дружба-Л» с. Гопчиця та Черкаса

  Дмитра Михайловича, головного агронома селянсько-фермерського господарства «Зірка» с. Малинки.

  Такою ж грамотою за номінацією «Краще агроформування в вирощуванні ВРХ» нагороджено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «ТАК АГРО» с. Борщагівка, Погребищенського району. (Керівник – Кліковкін Олексій Володимирович. Поголів’я – 831 гол. Середньодобовий приріст – 785 г).

  Особливо приємними та пам’ятними для працівників сільського господарства району стали виступи народного артиста України Миколи Янченка та «золотого голосу» України Тетяни Денисюк, юного співака з м.Липовець Влада Васильченка.

  Усіх присутніх в залі пригостили короваєм із нового врожаю.

  В цей день на центральній площі м.Погребище відбулася сільськогосподарська ярмарка аграріїв району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації