19 листопада 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду за участі голови районної ради Сергія Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проінформував про питання, які розглядались під час всеукраїнської наради з питань трансформації системи охорони здоров’я, яка проходила у Вінниці, за участі представників медичної галузі з усіх регіонів України.

  Урядову команду окрім Володимира Гройсмана, представляли в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, її заступник Павло Ковтонюк та голова Національної служби здоров'я Олег Петренко. Прем’єр-міністр зазначив під час наради, що в проекті Державного бюджету на 2019 рік фінансування галузі охорони здоров’я збільшено, порівняно з поточним роком, на 15 млрд грн. Гроші будуть направлені на продовження реформи на первинному рівні, перехід до діагностики, яка фінансуватиметься за новими принципами, на перетворення в системі екстреної медицини та подальшу розбудову мережі кардіоцентрів. У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що вчасне ухвалення бюджету дозволить реалізувати всі плани вчасно і в повному обсязі.

  Голова районної ради Сергій Волинський повідомив, що позачергова сесія районної ради відбудеться 22 листопада 2018 року, а чергова – 20 грудня 2018 року.

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про:

  • підготовку Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2019 рік;
  • хід освоєння коштів державної субвенції на ремонт доріг Погребищенського району;
  • підготовку до відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів;
  • оновлення реєстру доступності об’єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів, до потреб осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення у Погребищенському районі

  За підсумками обговорення піднятих питань Петро Шафранський дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямами.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації