21 листопада 2018 року, відповідно до районного плану заходів з підготовки та відзначення в Погребищенському районі у 2018 році Дня Гідності та Свободи, керівництво району, колективи установ та організацій району, депутати районної ради, учнівська молодь, громадськість міста поклали квіти та взяли участь у мітингу біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Погребище.

  Голова районної ради Сергій Волинський у своєму виступі зазначив, що цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

  Чимало представників Надроссянського краю сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Побажав мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди та, щоб не згасала віра в щасливе майбутнє Української держави.

  Небесну Сотню та всіх, хто загинув за ідеали свободи, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

  Священик Української Православної Церкви Київського патріархату отець Петро відслужив молебень за Героями Небесної Сотні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації