На виконання вимог Указу Президента України від 26.11.2018 року №392/2018 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», в Погребищенському районі відповідно до рішення ради оборони області виконується ряд заходів, які передбачено Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

  5 грудня з Погребищенського районного військового комісаріату до смт. Глухівці Козятинського району відбув підрозділ територіальної оборони з числа резервістів та військовозобов’язаних. Слід відмітити, що це військовозобов’язані, які добровільно прибули до військового комісаріату, майже всі вони були учасниками бойових дій та мають бойовий досвід. Очолив підрозділ офіцер запасу, депутат Погребищенської районної ради, голова Асоціації фермерів Погребищенського району Олександр Колотуцький. Також на збори відбули голови Черемошненської, Очеретнянської територіальних громад – Василь Омельчук та Володимир Кулик.

  Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Погребищенського районного військового комісаріату майор Юрій Гаврилюк зачитав наказ по комісаріату щодо участі у зборах резервістів та побажав їм з честю виконати свій громадянський обов’язок.

  В проводах взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шафранський, голова районної ради Сергій Волинський, міський голова Анатолій Білик.

  Звертаючись до земляків Петро Шафранський подякував їм за патріотизм і мужність, який вони проявили під час проведення мобілізації та захисту України в зоні АТО та наголосив, що український народ за всю свою історію нікого не нападав, а лише боронив свої кордони, свою сім`ю, свій народ. Він побажав їм гарної дороги, легких навчань, здоровими та неушкодженими повернутись додому та разом зі своїми родинами відсвяткувати Новий рік, мирного неба та міцного здоров’я.

  Настоятель Храму святого апостола Андрія Первозванного УПЦ КП отець Петро благословив резервістів на сумлінну службу та щасливе повернення додому.

  Завдячуючи директору СТОВ «Дніпро» с.Мончин Миколі Кондратюку, ПП «Волинської Л.І.» Лілії Волинської та ПП «Деркач О.В.» Ользі Деркач військовозобов’язаних забезпечили харчуванням на період прибуття до місця навчань.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації