5 грудня 2018 року під час засідань виконавчих комітетів Морозівської, Сніжнянської, Саражинецької, Ширмівської сільських рад розглянуто перспективний план розвитку їх територій на 2019 – 2021 роки. Питання винесено на розгляд сесій відповідних територіальних громад.

  Згідно Перспективного плану розвитку Морозівської територіальної громади у 2019 році заплановано:

  • продовження робіт щодо відновлення мереж зовнішнього освітлення по вул. Шкільна, Садова, Джерельна в с. Морозівка, вул. Жовтнева, Набережна с. Бухни. (орієнтовна вартість 30000 грн.);
  • ремонт даху Бухнівського будинку культури (орієнтовна вартість 100000 грн.);
  • на утримання ФАПів с. Морозівка та с. Бухни (заробітна плата працівникам ФАПІв, поточний ремонт ФАПів, опалення) 2019 р. -231 000 грн.

  У Сніжнянській сільській раді серед основних пунктів перспективного плану розвитку територіальної громади на 2019 рік є ремонт вулиць Шкільна, Шаляпіна в с.Сніжна (орієнтовна вартість 200 тис.грн.), на утримання ФАПу в с.Сніжна (орієнтовна вартість 80 тис.грн.) У 2019 році буде проведено ремонт малого залу будинку культури в с. Сніжна (орієнтована вартість 50 тис грн..), а на умовах спів фінансування у 2020-21 рр. заплановано провести його капітальний ремонт.

  В Саражинецькій територіальній громаді на 2019-2021 роки заплановані роботи з розвитку населених пунктів. Так у 2019 році поточнті ремонти вулиці Тракторна в селі Кур’янці, відрізку вулиці Набережна в селі Юнашки, відрізку вулиці Набережна та Вишнева в селі Попівці, відрізку вулиці Заріччя та Зелена в селі Саражинці. Заплановано також встановлення бетонної огорожі біля кладовища в селі Попівці, заміна вікон на металопластикові в клубі та встановлення автобусної зупинки в селі Юнашки. (орієнтована вартість робіт майже 1 млн.200 тис.грн.).

  У 2020 році – продовжаться поточні ремонти вулиць та буде проведено освітлення по вулиці Зелена в селі Юнашки. (орієнтована вартість робіт майже 1 млн.150 тис.грн.).

  У 2021 рік буде встановлено бетонну огорожу біля Будинку культури в селі Саражинці, освітлення по вулиці Центральна в селі Саражинці, поточного ремонту вулиць Молодіжна в селі Кур’янці, Центральна, Садова в селі Саражинці.

  На засіданні виконавчого комітету Ширмівської сільської ради затверджено План перспективного розвитку територіальної громади на 2019-2021роки. Основними напрямами розвитку громади є об’єкти соціальної сфери, а саме заплановано: ремонт приміщення Ширмівської амбулаторії ЗПСМ (заміна вікон, дверей на енергозберігаючі, встановлення площадки з навісом біля вхідних дверей, встановлення пандуса) (орієнтована вартість робіт 135 тис.грн., ремонт приміщення Ширмівського сільського будинку культури в 2019-20 рр. (ремонт сходів, встановлення пандуса, водовідведення) (орієнтована вартість робіт 250 тис.грн.), ремонт приміщення Ширмівської ЗОШ І-ІІІ ст. в 2019-21 рр. (утеплення фасаду, водовідведення) (орієнтована вартість робіт - 2 млн.грн.), ремонти та утримання доріг загального користування місцевого значення та ремонти доріг комунальної власності, благоустрій населених пунктів в 2019-21 рр. (орієнтована вартість робіт 1,5 млн. грн.).

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації