6 грудня 2018 року, в День Збройних Сил України, в приміщенні Погребищенської районної ради урочисто відкрито меморіальний куточок бойової слави нашим землякам, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході держави, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність: сержанту Олегу Андрійовичу Школьному, с. Старостинці, солдату Олегу Миколайовичу Богданову, с. Очеретня, молодшому сержанту Ігору Леонідовичу Дубову, с. Борщагівка, капітану Роману Васильовичу Башняку, с. Новофастів, старшині І статті Олександру Миколайовичу Шелепуну, с.Морозівка, старшому солдату Роману Миколайовичу Грушку, м.Липовець, механіку - водію Євгену Віталійовичу Левчуку, м. Погребище.

  У заході взяли участь батьки загиблих бійців, учасники АТО, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівники військового комісаріату, трудових колективів, організацій та установ, громадськість.

  Голова районної ради Сергій Волинський у своєму виступі зазначив, що війна на Сході країни змінила Збройні Сили нашої держави. 6 грудня – це не просто дата у календарі свят. Це - день мужності, день відваги і незламності духу українських військовослужбовців, день вшанування їх героїзму, сили і пам’яті.

  Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Погребищенського районного військового комісаріату майор Юрій Гаврилюк висловив глибокий біль і жаль з приводу загибелі молодих синів України й закликав усіх присутніх свято берегти пам’ять про героїв.

  Микола Терентійович Грушко, батько загиблого воїна Романа Грушка, сказав, що наша армія забезпечена практично усім, але завдячуючи таким, як наші діти, військовослужбовцям, солдатам, офіцерам, ворог не ступить далі на нашу землю. І не зрозуміло було б чим ми засівали землю — чи градами, чи пшеницею, якби не вони. Подякував районній та міській владі, за встановлення обеліска синові у селищі Погребище Перше, відкриття меморіального куточка, за те, що влада не відвертається від сімей загиблих. Привітав присутніх захисників зі святом, а батькам загиблих побажав здоров’я, терпіння, сил, витримки та мирного неба над головою.

  Присутні покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих Героїв України.

  Свій авторський тематичний вірш прочитала учасниця художньої самодіяльності, поетеса клубу селища Погребище Перше Раїса Лісова.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації