5 грудня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Павлівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

  На виконання доручення Президента України Петра Порошенка основним питанням порядку денного було обговорення та затвердження на сесії сільської ради Перспективного плану розвитку Павлівської територіальної громади на 2019-2021 роки.

  Робота виконавчого комітету розпочалася із затвердження порядку денного та підсумків діяльності виконавчого комітету Павлівської сільської ради за 2018 рік головою територіальної громади Василем Мельником. Про хід виконання сільського бюджету за 2018 рік проінформувала головний бухгалтер сільської ради Надія Шиндилюк. Про виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади у 2018 році та план розвитку на 2019 рік звітувала секретар сільської ради Надія Жмурчук.

  Як зазначив сільський голова територіальної громади Василь Мельник у своєму звіті протягом 2018 року було проведено не малий обсяг роботи для розвитку громади, а саме: виділено з бюджету сільської ради 124638 грн. на закупку та вивезення щебеню та щебеневої сумі на вибірковий ямковий ремонт доріг по вулицях Набережна, Садова, Вишнева с.Круподеринці та вулиці Кооперативна, Бондаровського, Набережна, Зелена та Вільхова с.Павлівка. Закінчується реалізація проекту переможця 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Новій українській школі – новий дах» (загальна вартість проекту складає 250 000 грн.), проведено заміну вікон на металопластикові у Павлівському сільському будинку культури на суму -78541 грн., виділено 50 000 грн. з сільського бюджету на заміну частини даху в Павлівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, закуплено сміттєві контейнери в с.Павлівка та с.Круподеринці для роздільного сміття на суму 35900 грн.

  Згідно із Перспективним планом розвитку територіальної громади заплановано провести: утеплення фасаду у ДНЗ « Дзвіночок» с.Павлівка згідно виготовленої проектно-кошторисної документації, очистку русла річки Рось с.Круподеринці у 2019 році, поточний ремонт фасаду та приміщення Павлівського сільського будинку культури у 2019-2020 роки, перекриття другої частини даху в Павлівській ЗОШ І-ІІ ступенів у 2019-2020 роках, будівництво огорожі на кладовищі с.Круподеринці.

  В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто інші питання порядку денного, серед яких прийняття та затвердження на сесії ради програм соціального захисту населення на 2019 рік, зайнятості населення у 2019 році і Комплексної Програми благоустрою та соціально-економічного розвитку територіальної громади у 2019 році.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації