На виконання доручення Президента України Петра Порошенка щодо перспективних планів регіонів на засіданні виконавчого комітету Новофастівської сільської ради Погребищенського району Вінницької області було обговорено та винесено на затвердження сесії сільської ради Перспективного плану розвитку Новофастівської територіальної громади на 2019-2021 роки.

  Робота виконавчого комітету розпочалася із затвердження порядку денного та звіту сільського голови Лесі Шепеті про діяльність виконавчого комітету Новофастівської сільської ради за 2018 рік. Про хід виконання сільського бюджету за 2018 рік проінформувала головний бухгалтер сільської ради Алла Кравчук. Про виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади у 2018 році та план розвитку на 2019 рік звітувала секретар сільської ради Галина Шуляк.

  Сільський голова Леся Шепетя у своєму звіті зазначила, що протягом 2018 року було проведено такі роботи: нове будівництво мережі зовнішнього освітлення по вулиці Морозівська село Новофастів, на яке отримано державну субвенцію у сумі 200 000,00 грн. та 131 000,00 грн. з місцевого бюджету; зроблено поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Партизанська на суму 197 800,00 грн. (місцевий бюджет); виділено з бюджету сільської ради 30 000, 00 грн. на закупку та вивезення щебеневої сумі на вибірковий ремонт дороги по вулиці Зелена в селі Новофастів; за рахунок соціальної угоди закуплено матеріали для ямкового ремонту доріг на суму 179 824,00 грн. по вул. Лугова, Партизанська, Ковалівка, Камінна, Набережна, Новоселівка в селі Новофастів.

  Згідно із Перспективним планом розвитку територіальної громади заплановано провести:

  • у 2019 році: реконструкцію мережі зовнішнього освітлення: вул. Садова – Весняна – Лиса Гора; поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Майдан, Морозівська (ямковий асфальт), вул. Ковалівка (завезення щебеню); перекриття даху будинку культури.
  • у 2020 році: капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садова; реконструкцію мережі зовнішнього освітлення по вулиці Ковалівка село Новофастів.
  • у 2021 році: поточний ремонт вулиці Набережна, Морозівська; енергоефективне опалення Будинку культури окремих кімнат.

  В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто інші питання порядку денного, серед яких прийняття та затвердження на сесії ради програм соціального захисту населення на 2019 рік, зайнятості населення у 2019 році і Комплексної Програми благоустрою та соціально-економічного розвитку територіальної громади у 2019 році.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації