10 грудня 2018 року заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Олександр Недошовенко взяв участь у черговому засіданні сесії Спичинецької сільської ради.

  Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані 13 питань порядку денного.

  Робота сесії розпочалася із затвердження порядку денного сільської ради.

  Основним питанням повістки денної було затвердження Перспективного плану розвитку Спичинецької територіальної громади на 2019-2021 роки та затвердження бюджету на 2019 рік.

  Сільський голова Олександр Ремарчук повідомив, що 12 листопада 2018 року в Києві було проведено засідання Ради регіонального розвитку України, на якому Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки в рамках реформи децентралізації, обговорити їх із суспільством та прийняти на рівні громад.

  На наступні роки згідно Перспективного плану розвитку громади заплановано у 2019 році провести ремонт доріг комунальної власності в с. Спичинці та с.Васильківці, поточний ремонт ( наружні роботи) Будинку культури с. Спичинці, поточний ремонт ( внутрішні роботи) Будинку культури с. Спичинці, поточний ремонт клубу с. Васильківці, ремонт вуличного освітлення в с. Спичинці, встановлення пам’ятника загиблим воїнам в с. Васильківці, розчищення парку «Спичинецький» в с.Спичинці, розчищення парку «Васильківський» в с. Васильківці, впорядкування спортивного майданчика в с. Спичинці, благоустрій населених пунктів Спичинці та Васильківці.

  В ході засідання депутатами були розглянуті і інші питання, порядку денного, серед яких прийняття програм: Програма зайнятості населення на 2019 рік, плани роботи ради та виконавчого комітету на 2019 рік.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації