16 травня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С.Волинський провели робочу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації В.Коровія про перевірку кошторисів одержувачів бюджетних коштів та коштів районного бюджету на предмет дотримання бюджетного законодавства та ефективного їх використання.

  Про підготовку розрахунків для проведення оптимізації навчальних закладів району йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Павлюк повідомив про законодавчі зміни щодо порядку нарахування субсидій.

  На нараді також розглянуто питання: підготовки до чергової сесії районної ради, відзначення в районі 20-ї річниці конституції України, проведення підсумків двомісячника з благоустрою, роботи ЦНАПу, проведення державних закупівель тощо.

  За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації