10 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду за участі голови районної ради Сергія Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Присутні вшанували хвилиною мовчання учасника антитерористичної операції Огородника Олександра Васильовиича, який передчасно пішов із життя.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проінформував про питання, що розглядались на засіданні Ради регіонального розвитку Вінниччини, яке відбулось в обласній державній адміністрації. Він також зупинився на основних питаннях виконкомів та сесій місцевих рад, де приймаються плани перспективного розвитку територіальних громад на 2019-2021 роки.

  Голова районної ради Сергій Волинський повідомив, що позачергова сесія районної ради відбудеться 20 грудня 2018 року.

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про:

  • підготовку плану перспективного розвитку Погребищенського району на 2019-2021 роки;
  • перспективи ремонту 11 доріг Погребищенського району у 2019 році;
  • підготовку до відзначення в районі Дня ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Новорічних та різдвяних свят.

  За підсумками обговорення піднятих питань Петро Шафранський дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямами.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації