11 грудня 2018 року відбулася чергова сесія Надроссянської сільської ради.

  Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані 16 питань порядку денного.

  Головний бухгалтер сільської ради Сергій Дуда проінформував присутніх про виконання бюджету сільської ради за 11 місяців 2018 року, про планування сільського бюджету на 2019 рік.

  Голова територіальної громади Олександр Поліщук звітував про виконання програми соціально – економічного розвитку Надроссянської сільської ради за 2018 рік та планування на 2019 рік.

  Протягом 2018 року з бюджету сільської ради на завершення будівництва водогонів по селах Надросся та Булаї (це був основний напрямок роботи сільської ради у 2017- 2018 р. ) , виділено 149 тис.грн., за два роки відповідно - 601 тис. грн., встановлено огорожу біля артезіанської свердловини в с. Надросся на кошти орендарів нашої громади, закуплені сміттєві баки для побутових відходів в кількості 4 шт, на суму 24.1 тис. грн. На даний час вже побудовані площадки під баки, залишилося їх тільки вмонтувати.

  З допомогою спонсорів проведено ямковий ремонт центральної дороги до с. Надросся зі сторони с. Ординець. На жаль, за браком коштів не все заплановане виконано в повному обсязі , але виконком сільської ради і надалі буде намагатися дбати за добробут жителів своєї громади.

  Одним із основних питань повістки денної сесії - було затвердження рішення виконкому Надроссянської сільської ради №31 від 10.12.2018 року «Обговорення Перспективного плану розвитку Надроссянської територіальної громади на 2019-2021 роки».

  На наступні роки, згідно Перспективного плану розвитку Надроссянської громади, заплановано працювати в таких напрямках: закупівля та встановлення дитячих майданчиків в с. Надросся та в с. Булаї, проводити поточні ремонти доріг в громаді, зокрема, по вул. Зелена в с. Булаї, закупівля та встановлення огорожі біля кладовища в с. Надросся, ремонт дороги до с. Надросся, розпочати роботи по освітленню населених пунктів громади.

  В ході засідання депутатами були розглянуті і інші питання, порядку денного, серед яких прийняття програм: Комплексна програма благоустрою Надроссянської територіальної громади на 2019-2020 рр., Програма «Ветеран» на 2019 рік, Програма зайнятості населення на 2019 рік, затвердження Правил благоустрою сіл Надросся та Булаї.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації