Внаслідок вторгнення активного циклону південного походження на Вінниччині в найближчі дні очікується ускладнення погодних умов: сніг, місцями сильний, хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви вітру. На дорогах слизько, тому необхідно:

  - власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;

  - вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування; під час руху в колоні збільшувати дистанцію між автомобілями – не менше 50 м;

  - не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки;

  - надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці.

  - обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів, забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.

  У зв’язку із погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, що може призвести до переохолодження та обмороження людей на території району відкрито пункти та місця обігріву для соціально – незахищених осіб. Пункт, який діє цілодобово відкрито на базі Плисківського соціального центру «Милосердя» Погребищенського територіального центру соціального обслуговування, де бездомних громадян забезпечують тимчасовим притулком, гарячою їжею та одягом. Створено місце тимчасового обігріву, яке діє цілодобово на базі приймального відділення Погребищенської ЦРЛ, та створено місця тимчасового обігріву громадян, які діють в період з 8.00 до 20.00 год. на базі денних стаціонарів Плисківської АЗПСМ, Гопчицької АЗПСМ, Дзюньківської АЗПСМ, Новофастівської АЗПСМ, Очеретнянської АЗПСМ, Степанківської АЗПСМ, Ширмівської АЗПСМ, Сопинської АЗПСМ, Погребищенської АЗПСМ № 1, Погребищенської АЗПСМ № 2.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В.Білоконь