14 грудня 2018 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участі першого заступника голови райдержадміністрації П. Шафранського, міського голови м.Погребище А.Білика.

  На зустріч були запрошені начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники служб та організацій району, дотичних до даної категорії громадян.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський повідомив, що цього річ захід вирішено провести у вигляді «круглого столу» за участі керівників служб і організацій району та обговорити проблеми, що турбують ліквідаторів.

  Звертаючись до земляків-ліквідаторів Петро Петрович наголосив, що ми та наші нащадки повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати скромних героїв, які живуть і працюють поруч. Органи державної влади та місцевого самоврядування району і надалі докладатимуть усіх зусиль для дотримання законних прав та інтересів учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, забезпечення виплати належних їм соціальних пільг та допомог. Побажав щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки життя, віри у майбутнє, родинного благополуччя і всіх життєвих благ.

  Перед учасниками зібрання виступили з інформаціями, відповіли на запитання, що турбують ліквідаторів та їх сімей, начальник управління праці та соціального захисту населення Т.Скарбовійчук, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» І. Роздольський, начальник Погребищенського відділу з питань призначення, перерахунків та виплати пенсій Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області С. Шлапак, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності С.Бурдейний, директор Погребищенської філії Вінницького обласного центру зайнятості О.Віцінський.

  За мужність і високий професіоналізм, проявлені під час усунення наслідків аварії на ЧАЕС, ліквідаторам вручено Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, районної державної адміністрації та районної ради і грошові премії.

  Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації