З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Їх розпочинає День Святого Миколая Чудотворця, який в християнській традиції є уособленням благодійності. Щоріч Миколай кличе за собою людей, пропонує стати поруч і робити дива та добро задля інших. Однак найбільше прагнуть дива, здійснення мрій, очікують дарунків діти, бо вони щиро вірять у те, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

  19 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський відвідав і привітав зі святом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях; вручив солодощі і побажав здоров’я, добра, миру і здійснення усіх дитячих мрій.

  Також перший заступник відвідав дитячий будинок сімейного типу Джури А. І. і Джури О. В., які великою родиною вселилися в будинок, що був придбаний у 2018 році за кошти з державного бюджету. Сім’я отримала подарунки з побажаннями здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гарнага Л. Б.