Сьогодні, 22 грудня 2018 року, керівництво району та міста привітали колектив СО «Погребищенські електромережі» з професійним святом.

  У своєму виступі начальник СО «Погребищенські електромережі» С. Побережець, зокрема зазначив, що з початку 2019 року в Україні стартує перший етап реформи ринку електроенергії. З 1 січня послуги споживачам надаватимуть дві окремі компанії - оператор розподільних систем і постачальник.

  Для переходу на нову систему українцям доведеться переукласти договори, за якими вони з лютого отримають нові платіжки. Побажав колегам здоров’я, нових здобутків, безаварійної, безпечної, якісної та надійної роботи.

  Звертаючись до енергетиків голова райдержадміністрації Ігор Медик висловив подяку за їх працю, яку вони виконують у районі. «Залишайтесь і надалі результативним, міцним фундаментом в економіці нашого краю. Успіхів у трудовій діяльності, невичерпних сил, наснаги та здійснення всіх планів. Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!», - йшлося у вітальному слові Ігоря Володимировича.

  Голова районної ради Сергій Волинський та міський голова Анатолій Білик також долучились до привітань колективу енергетиків та висловили надію на плідну працю у 2019 році в інтересах громади району.

  За високий професіоналізм та професійну майстерність, значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята вручено Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду Кропивницькому Олександру Івановичу, електромонтеру з експлуатації електролічильників ІV групи СО «Погребищенські електричні мережі» та Юнак Віті Борисівні, контролеру енергонагляду ІІІ групи СО «Погребищенські електричні мережі».

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації