Під такою назвою 12 травня в малій залі райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» з прийомними батьками і батьками-вихователями. Захід проходив за участю голови районної райдержадміністрації І. Вінника, який розпочав його з тези про соціально-правовий захист дітей та вручив подарунки членам прийомних сімей і дитячого будинку сімейного типу з нагоди Дня сім’ї.

  Поточну ситуацію з розвитком сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в районі окреслили начальник служби у справах дітей Л. Гарнага та завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей В. Пономаренко.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко привітала присутніх з Міжнародним днем сім’ї, принагідно подякувавши прийомним батькам і батькам-вихователям за їхню життєву позицію.

 Про розвиток талантів та здібностей дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, в процесі позакласної та позашкільної роботи розповіла методист райметодкабінету відділу освіти В. Тімергазіна.

  Детальні роз’яснення щодо порядку призначення і виплати допомоги на утримання дітей у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу надав начальник управління праці та соціального захисту населення В. Павлюк.

  Головний спеціаліст сектору з питань сім’ї, молоді та спорту А. Круторог озвучила статистику по оздоровленню дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, що виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

  Власним досвідом щодо ролі громади у створенні умов для соціально-психологічної адаптації дітей згаданої категорії поділилися міський голова А. Білик та керівник Морозівської територіальної громади Д. Шамро.

  Крім того, присутні на заході прийомні батьки та батьки-вихователі поділилися власними клопотами і здобутками, висловилися щодо доцільності подальшої організації подібних групових форм роботи.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації