27 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Ігор Медик та голова районної ради Сергій Волинський взяли участь у нараді з головами міської та сільських рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій щодо підведення підсумків роботи Погребищенського районного військового комісаріату в 2018 році та постановки завдань на 2019 рік.

  Військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк, підводячи підсумки роботи комісаріату за 2018 рік, зупинився на питаннях військово-облікової роботи, виконанні планових завдань по призову на строкову військову службу та службу за контрактом до лав Збройних Сил України, військово-патріотичній роботі.

  Виступаючи перед учасниками зібрання голова райдержадміністрації Ігор Медик наголосив, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави.

  «Думаю, що нині ні в кого не виникає сумнівів, що країну, яку любиш і в якій живеш, доводиться захищати зі зброєю в руках», - зазначив Ігор Володимирович.

  Він, від імені райдержадміністрації, подякував майору запасу Олександру Тригубу та всьому колективу за роботу у надскладний для держави час та запевнив, що райдержадміністрація, її структурні підрозділи і надалі всебічно сприятимуть виконанню поставлених державою завдань з обороноздатності. В районі діє комплексна оборонно-правоохоронна програма, відповідно до якої для підрозділів територіальної оборони передбачено фінансування придбання форменого одягу та екіпірування на суму 1 млн. 390 тис. грн. Виділено 42 тис. 500 грн. районному військовому комісаріату на придбання оргтехніки. Відповідно до програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України для перевезення призовників, військовозобов’язаних та мобілізаційних ресурсів протягом цього року з районного бюджету профінансовано майже 85 тис. грн. На 2019 рік передбачено 174 тис. грн.

  Завершуючи свій виступ голова райдержадміністрації Ігор Медик висловив впевненість, що і надалі збережеться позитивна динаміка співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування та військкомату начолі з новопризначеним комісаром Юрієм Гаврилюком та привітав усіх з новим роком, побажав всіляких гараздів, миру Україні.

  До привітань приєднався і голова районної ради Сергій Волинський.

  Військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк за належну роботу вручив відзнаки обласного та районного військового комісаріату – Почесні грамоти та Подяки керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, сільськогосподарських формувань, установ та організацій, працівникам військкомату.

  За ініціативу, сумлінне виконання обов’язків та з нагоди відзначення Дня сухопутних військ України Грамотою Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України нагороджено майора Олександра Тригуба.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації