27 грудня 2018 року у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації І.Медика, голови районної ради С.Волинського, міського голови м. Погребище А.Білика відбулася зустріч з сім’ями загиблих учасників АТО – нашими земляками.

  На захід були запрошені начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники служб та організацій району, дотичних до соціального захисту цієї категорії громадян, голови територіальних громад, де проживають сім`ї загиблих.

  Керівники району висловили слова співчуття та слова шани родинам загиблих, які показали, як треба любити Батьківщину і на прикладі яких будуть виховуватись цілі покоління українців. І все це не заради слави, а заради світлого майбутнього наших дітей, в ім’я миру та спокою в країні.

  Перед учасниками зібрання виступили з інформаціями, відповіли на запитання, що турбують сім`ї загиблих, начальник управління праці та соціального захисту населення Т.Скарбовійчук, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» І. Роздольський, директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді К.Дробович, начальник Погребищенського бюро правової допомоги П.Насінник.

  Керівництво району вручило матерям загиблих учасників АТО цінні подарунки. « Ми не маємо права забувати про тих, хто загинув за незалежність України та нашу з вами свободу, а також повинні всіляко піклуватися про сім’ї та родини героїв», - наголосив голова районної державної адміністрації І.Медик.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації