Сьогодні головою райдержадміністрації Ігорем Медиком проведено підсумкову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, працівниками апарату райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський у своєму виступі окреслив досягнення в кожній галузі району за 2018 рік та окреслив завдання на 2019 рік.

  Так, районним військкоматом виконано завдання по призову на строкову військову службу на 117%, на 100% - завдання по забезпеченню військовослужбовцями ЗСУ за контрактом, забезпечено функціонування роботи самооборони, виконано план дій в умовах введення військового стану.

  В галузі освіти реалізовано основні положення Концепції Нової української школи, зокрема придбано комп'ютерне обладнання, дидактичний матеріал одномісні парти та меблі для 1 класів. 100 % освоєні кошти в сумі 1 млн.178 тис. грн.

  Спільно з головами територіальних громад реалізовувалися два проекти 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад: Павлівської ЗОШ освоєно кошти в сумі – 240 тис. грн. на заміну частини даху та Бухнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, освоєно кошти на суму 84 тис. грн. на заміну вікон на енергозберігаючі.

  19 учнів-переможців із 9 шкіл району взяли участь у III обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 базових дисциплін. Призові місця вибороли 8 учнів з 9 предметів. Учень Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. зайняв III призове місце по Україні з фізики та IV з інформаційних технологій.

  Розпочато реорганізацію Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. в опорний заклад освіти, а ряду шкіл територіальних громад – у філії.

  Серед основних завдань на 2019 рік: створення освітянських округів з визначенням опорних закладів, створення районного інклюзивно – ресурсного центру, покращення матеріальної бази закладів освіти, в тому числі за рахунок коштів субвенції з державного бюджету:

  • реконструкція даху у Плисківській ЗОШ І-ІІІ ст;
  • капітальний ремонт будівлі початкової школи Погребищенська загальноосвітня школа №1;
  • реконструкція фойє, внутрішніх туалетів та маршів у Погребищенській ЗОШ №1;
  • капітальний ремонт будівлі Ширмівської ЗОШ;
  • відновлення будівельних робіт школи у с. Гопчиця;
  • збалансування та підвищення ефективності видатків на галузь;
  • диференціація оплати праці вчителів виходячи із результатів роботи.

  В галузі медицини забезпечено реалізацію в межах району державної політики в частині першого етапу медичної реформи: створено комунальне некомерційне підприємство, укладено договір із НСЗУ та одержано фінансування, сімейними лікарями укладено 19230 декларацій з пацієнтами, при цьому 8 лікарів набрали максимальну кількість – 1800, первинна галузь медицини забезпечена відповідно до табелю оснащення медичним, програмним та комп’ютерним обладнанням, реалізовано в межах району держпрограму «Доступні ліки», отоварено рецептів на загальну суму 1,1 млн. грн..

  Серед основних завдань галузі медицини: забезпечення оргтехнікою та програмною базою вторину ланку медицини району, здійснити будівництво за кошти медичної субвенції Новофастівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, перекритя даху в Плисківській АЗПСМ за кошти медичної субвенції, поточний ремонт хірургічного корпусу ЦРЛ, придбання рентгенапарату для Погребищенської ЦРЛ, розробка стимулів в оплаті праці медпрацівників Погребищенської ЦРЛ, проведення ремонтних робіт в амбулаторіях та фельдшерських пунктах.

  В галузі культури проведено фестиваль «Україна сакральна», організовано обласний пленер народного малярства у с.Гопчиця, участь та здобуття призових місць представниками художньої творчості району у різноманітних обласних заходах (Зірковий тріумф, Грудневі зустрічі, Подільський зорепад).

  Планується відкрити у краєзнавчому музеї кімнату учасників АТО, завершити реконструкцію адмінбудинку по вул. Вишнева, 3 та переобладнанням його під музичну школу. Це дасть змогу вирішити ще одну проблему – це створення додаткових місць в дитячому садочку №1 м.Погребище.

  У сільському господарстві вал зерна становить 283,6 тис. тонн – абсолютний рекорд району та другий показник в області, при цьому вал ранньої групи – 96,3тис тон (1 місце в області). По валу кукурудзи – 2 місце, буряка – 5 місце. В рахунок оренди власниками землі одержано 143 млн.грн, а нарахування здійснено на рівні 9,8 % від НГО (2 місце в області). Перше місце в області за розміром орендної плати за землі державної власності. Завдання: залучення інвестицій в тваринництво та переробку сільгосп сировини, підвищення офіційних заробітних плат у сільському господарстві, завершення інвентаризації екосистем району, реалізація спільного проекту початку р.Рось.

  Що стосується розвитку підприємництва, протягом року зареєстровано 21 юридичну та 126 фізичних осіб – підприємців, затверджено нову «Програму підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) на 2018 - 2020 роки».

  За рік що минає дещо покращилась інфраструктура району та якістсть дорожнього покриття місцевих доріг (освоєно 11,5 млн. грн, план – 21млн).

  Освоєно кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 500 тис.грн (це на освітлення окремих вулиць в с. Новофастів та в селищі Погребище Перше, придбання дитячого ігрового майданчика в м. Погребище (в районі цукрозаводу) , придбання меблів для садочку в с. Плисків) та 900тис. на Придбання рентгенапарату для Погребищенської ЦРЛ.

  Продовжується будівництво 8 - квартирного житлового будинку в м. Погребище молодих спеціалістів у галузі охорони здоров’я.

  Здійснено монтаж та реконструкція освітлення центральних вулиць сіл Збаржівка, с. Гопчиця, с. Новофастів, с. Очеретня, с. Розкопане, с. Ширмівка, с. Свитинці, с. Черемошне, с. Довгалівка та 8-ми вулиць по м.Погребище.

  Виконано будівництво або введення в дію мереж водопостачання Погребище, Андрушівка, Кулешів, Левківка.

  Будівництво футбольного стадіону зі штучним покриттям для навчально- тренувальних занять з дитячо – юнацького футболу у ВПУ №42

  Облаштування системи поливу на стадіоні «Колос» м. Погребище.

  Ремонт та облаштування спортивної зали Погребищенського відділення поліції.

  Встановлення вуличних тренажерів на спортивному стадіоні.

  Завершуючи свій виступ перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський зазначив, що Державна фіскальна служба та Казначейська служба, управління фінансів та установи соціального захисту населення, поліція та прокуратура, ДСНС, Держгеокадастр, Держпродспоживслужба та інші структури, роботу яких неможливо спланувати, проте вони, виконуючи свою рутинні повсякденні обов’язки, забезпечували успіх решти.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик подякував усім за роботу, висловив надію, що у 2019 році спільними зусиллями зуміємо примножити наші здобутки та реалізувати завдання, які окреслені перспективним планом розвитку Погребищенського району у 2019- 21 рр. Ігор Володимирович привітав працівників та їх сім’ї з новорічними та Різдвяними святами та побажав всіляких гараздів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації