Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу, а обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, зокрема і через створені державні органи.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців запрошує жителів Погребищенського району перевірити своє включення та правильність внесених своїх персональних даних до бази даних Державного реєстру виборців. Особливо це стосується виборців, яким нещодавно виповнилося 18 років і які будуть голосувати вперше.

  Для того, щоб перевірити своє включення та правильність внесених своїх персональних даних до бази даних Державного реєстру виборців потрібно:

  1. Особисто звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з паспортом громадянина України або з тимчасовим посвідченням громадянина України (якщо особа нещодавно отримала громадянство України), або ID-карткою за адресою: м.Погребище, вул.Б.Хмельницького,110, каб.4 (другий поверх). Тел.: 2-12-19.

  2. За наявності доступу до мережі Іnternet скористатися програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця», посилання якого розміщено на офіційній веб-сторінці Центральної виборчої комісії (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN).

  Завдяки програмному ресурсу «Особистий кабінет виборця» будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у Реєстрі і вже потім, за необхідності, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для виправлення помилок, якщо вони є. Після реєстрації необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Повідомлення щодо результатів запиту надійде на Вашу електронну пошту. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в Реєстрі, але й повідомляє адресу Вашої виборчої дільниці. Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному перевірити свої персональні дані, що може позитивно позначитися на якості списків виборців.

  Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Погребищенської райдержадміністрації Братанюк Л.Ю.