15 січня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів семінар з головами та секретарями , соціальними працівниками, фахівцями з соціальної роботи та уповноваженими особами місцевих рад району.

  Начальник відділу з призначення грошових допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Процюк ознайомила присутніх із внесеними змінами у законодавство щодо призначення субсидій та їх монетизацію.

  Про взаємодію в організації комплексних заходів із захисту прав та інтересів дітей інформувала Леся Гарнага, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

  Ксенія Дробович – директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді охарактеризувала роботу опікунських рад.

  Про типові порушення при створенні доступного архітектурного середовища для маломобільних груп населення повідомив завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Коріненко.

  Директор Погребищенської районної філії обласного центру зайнятості Олександр Віцінський проінформував про стан ринку праці.

  Підводячи підсумки роботи перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив на актуальності піднятих проблем, акцентував увагу на неухильному дотриманні чинного законодавства при проведенні монетизації субсидій, активізації роботи опікунських рад при виконкомах, де відсутні соціальні працівники, усуненні недоліків, які виникли при створенні доступного архітектурного середовища для маломобільних груп населення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації