З часів Київської Русі, із покоління в покоління у холодні зимові дні до нас приходить тепле і світле церковне свято Різдво Христове.

  Різдвяне свято наповнює наші серця внутрішньою радістю, надією та любов’ю, стверджує світлу віру в життя, приносить у родини мир та злагоду.

  Різдвяний колорит та святкову атмосферу 17 січня 2019 року відчули і жителі та гості райцентру, адже вже доброю традицією стає відзначення цих світлих і радісних свят у колі всієї громади.

  На площі перед районним кінотеатром усіх учасників та гостей дійства з Новорічними та Різдвяними святами тепло вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шафранський та міський голова Анатолій Білик.

  «Цей захід засвідчує, що Надроссянська земля та її люди у віках зберігали та продовжують примножувати українські традиції та культуру. Ми організували цей захід на початку року з надією, що отримані сьогодні святковий настрій і позитивні емоції від української пісні супроводжуватимуть вас упродовж усього року.»,- зазначив Петро Шафранський.

  У заході взяли участь аматори будинків культури та колективи сільських територіальних громад, які виконували як популярні, так і старовинні колядки, щедрівки, народні пісні, пісні зимового циклу.

  Усіх, хто завітав на свято, пригощали смачною кутею, узваром, пирогами.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації