18 січня голова районної державної адміністрації Ігор Медик побував з робочим візитом в Адамівській територіальній громаді та провів виїзний прийом громадян.

  Зі своїми проблемами до керівника району звернулися мешканці села Адамівка та селища Погребище І.

  В ході візиту Ігор Медик ознайомився із станом орендної плати за паї та сплати податків орендарями та суб’єктами підприємницької діяльності, які діють на території громади.

  Він також відвідав фельдшерсько-акушерські пункти села Адамівка та селища Погребище І, де поспілкувався із працівниками та пацієнтами щодо проблем, які турбують їх мешканців, медичної реформи, забезпечення медикаментами та якості надання медичних послуг.

  Також Ігор Володимирович побував в закладах культури, де ознайомився з їх роботою та творчими досягненнями жителів громади.

  Разом із головою Адамівської територіальної громади Віктором Вовченком керівник району обговорив шляхи реалізації перспективного плану розвитку громади у 2019 році.

  З метою визначення пріоритетних напрямків розвитку громад в рамках перспективного плану розвитку району на 2019 рік, голова районної державної адміністрації Ігор Медик планує найближчим часом побувати у всіх громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації