21 січня 2019 року в відбулися районні урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань та громадськості.

  Вітаючи всіх зі святом, голова районної державної адміністрації Ігор Медик зазначив, що відзначаючи День Соборності України в 2019-му, ми враховуємо уроки минулого, які переконливо засвідчують вагу соборності, необхідність відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної та духовної цілісності України.

  Цей день – чергове нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, в єдності світоглядів та дій.

  «Подвиг українських військових та добровольців у боротьбі з агресором на Сході – ще один яскравий приклад національної єдності. Широкий волонтерський рух, який розгорнувся в Україні на підтримку військових, став чинником згуртування українського суспільства.

  Погребищани також проявляють свою активну громадянську позицію. Чимало краян боронять східні рубежі держави від зазіхань агресора.

  Наші волонтери разом з ветеранами АТО продовжують допомагати воїнам»,- наголосив Ігор Володимирович.

  З нагоди Дня Соборності України Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено:

  - Гука Петра Михайловича – протоієрея, настоятеля Храму Андрія Первозванного Православної Церкви України м.Погребище;

  - Романенка Миколи Івановича - учасника бойових дій на Сході України;

  - Конопко Катерину Леонідівну - вчительку історії Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

  - Шепетю Лесю Іванівну - сілького голову с.Новофастів;

  - колектив споживчого товариства «Ромашка» (керівник Никитюк Надія Іванівна).

  Також, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 7 грудня 2018 року №416/2018 «За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку», голова райдержадміністрації Ігор Медик та заступник голови районної ради Ігор Гордійчук вручили посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» України та нагрудний знак до нього багатодітній матері 6-ти дітей із с.Новофастів Герасимюк Катерині Петрівні та багатодітній матері 5-ти дітей із с.Станилівка Ружицькій Юлії Петрівні.

  Захід завершився концертом, підготовленим художніми колективами районного будинку культури та освітніми закладами м. Погребище.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації