25 січня 2019 року голова Погребищенської райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу зустріч з директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Миколою Ткачуком, головним бухгалтером Департаменту Віталієм Павлишеним та генеральним директором Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолієм Іванцем та відповідальними фахівцями району з питань комплексної реконструкції початку р.Рось.

  Як відомо на північний захід від села Ординці Погребищенського району Вінницької області у балці Дубина вода трьох джерел дає початок річці Рось.

  У 70-х роках у місці витоку Росі був побудований комплекс споруд та створений гідрологічний заказник місцевого значення, що має назву «Зелені криниці».

  На даний час відбулося замулення джерел та руйнування гідротехнічних споруд.

  16 січня 2019 року в обласній газеті «Вінниччина» та районній газеті «Колос» було розміщено оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля запланованих робіт щодо відродження витоку річки Рось та реконструкції гідротехнічних споруд на території заказника.

  В ході зустрічі було обговорено основні етапи реалізації проекту та джерела фінансування робіт.

  Наступна зустріч відбудеться 31 січня 2019 року в приміщенні Левківської сільської ради, де пройдуть громадські слухання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації